top of page

O TK Service Solutions

Krok po kroku do wielkiego przemysłu...

Jako specjalisci wywodzący się z różnych branż motoryzacyjncyh oraz przemysłowych zawsze kierowała nami chęć dalszego rozwoju i poszerzania swoich horyzontów w dziedzinie techniki.

Motywowało nas to do poznania zupełnie nowych sfer przemysłu a zdobyte doświadczenie w korporacjach międzynarodowych otworzyło drogę do zwiększania swojej wiedzy oraz umiejętności technicznych w świecie maszyn i urządzeń przemysłowych.

Poznając kolejne branże technologiczne, produkcyjne, chemiczne, oraz energii odnawialnej gdzie zyskaliśmy możliwość współpracy z takimi firmami jak Vestas, Volkswagen, Mercedes, Bayern, BASF, ABB, Siemens lub Durr 

przekładamy to doświadczenie na korzyść naszych nowych klientów i wykorzystania zdobytej wiedzy do budowy własnej marki pod szyldem TK Service Solutions rozpoznawalnej jako dostawcy serwisu oraz utrzymania ruchu na najwyższym światowym poziomie.

TK Service Solutions jako zespół specjalistów wykwalifikowanych w wielu dziedzinach techniki oraz branżach przemysłowych dokładamy wszelkich starań aby być liderem w zakresie usług serwisowych maszyn oraz urządzeń bez względu na zastosowanie, rozwiązania techniczne bądź lokalizację.

Zakres naszych usług nie posiada ograniczeń technologicznych gdyż jesteśmy w stanie zapewnić usługi serwisowe dla każdej maszyny i układu sterowania od  turbin wiatrowych przez linie produkcyjno technologiczne  po dopalacze RTO zasilane gazem ziemnym w każdym miejscu w Europie.

Wykonujemy również naprawy, modernizacje oraz analizy drgań i wyważanie elementów wirujących maszyn w łożyskach własnych bez konieczności demontażu, zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę techniczną oraz prewencyjną.

Dostosowujemy rodzaj usług do indywidualnych wymagań klienta tym samym stawiając się na miejscu pretendenta do bycia partnerem biznesowym dla każdego rodzaju działalności.

Praca z pasją, ciągły rozwój i gwarancja najwyższej jakości to główne powody aby dołączyć do naszej misji której celem jest zapewnienie naszym klientom bezproblemowej i ciągłej pracy urządzeń i wszystkich ich komponentów gwarantując zminimalizowanie czasu nieplanowanych postojów, a jednocześnie maksymalizację zwrotu nakładów inwestycyjnych.

Zapraszamy do kontaktu i wspólpracy z nadzieją że spotkamy się w najbliższej przyszłości jako partnerzy na drodze do osiągnięcia wspólnych celów.

Zespól TK Service Solutions

O Firmie: Informacje
bottom of page